Teun de Ridder wint ook de puntenkoers!

Uitslag 7e rit Zomercompetitie, 22 mei 2022

1. Teun de Ridder        14 

2. Michal Bernaciak      7 

3. Larendo van Gennip    4 

4. Dirk Koning           4 

5. Pierre van Oerle      3 

6. Davy Broos            3 

7. Niels van Mook        3 

8. Eddy van Kuijk        2 

9. Michel den Rooijen    2

10. René Vrins            0

11. Albert van Beuningen  0

12. Jaap Weijers          0

13. Menno Grootjans       DNF

John van den Korput wint sprint op Brieltjenspolder

1. John van den Korput 

2. Michel den Rooijen 

3. Daan van Baar 

4. Rob Rowaan 

5. Jean Pierre van Dongen 

6. Erik Kuijpers 

7. Eddy van Kuijk 

8. Niels van Mook 

9. Michal Bernaciak

10. Albert van Beuningen

11. Davy Broos

12. Richard de Been

13. Luud Damen

14. Jaap Weijers

15. Menno Grootjans

16. Martin van Kempen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Teun de Ridder wint zijn tweede wedstrijd op rij

Uitslag 5e rit Zomercompetitie, 24 april 2022

1. Teun de Ridder  

2. Pierre van Oerle  

3. Michel den Rooijen  

4. Michal Bernaciak  

5. Jean Pierre van Dongen  

6. René Vrins  

7. Eddy van Kuijk  

8. Jack van Dalen  

9. Luud Damen  

10. Daan van Baar  

11. Albert van Beuningen  

12. Dirk Koning  

13. Davy Broos  

14. Jaap Weijers  

15. Rob Rowaan  

16. Richard Luijten  

17. Martin van Kempen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Teun de Ridder wint meteen zijn eerste wedstrijd bij de Pedaalridders solo op Weststad

Uitslag 4e rit Zomercompetitie, 18 april 2022

1. Teun de Ridder  

2. John van den Korput  

3. Larendo van Gennip  

4. Remco Verwijmeren  

5. René Vrins  

6. Daan van Baar  

7. Michel den Rooijen  

8. Pierre van Oerle  

9. Erik Kuijpers  

10. Davy Broos  

11. Rob Rowaan  

12. Niels van Mook  

13. Martin van Kempen  

14. Luud Damen  

15. Richard de Been  

16. Roel Weijers  

17. Camiel van den Hout  

18. Corné Haanskorf  

19. Jaap Weijers  

20. Michal Bernaciak  

21. Jack van Dalen  

22. Albert van Beuningen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Daan van Baar wint op De Warande

Uitslag 3e rit Zomercompetitie, 10 april 2022

1. Daan van Baar

2. Marc van den Hout  

3. René Vrins  

4. Michel den Rooijen  

5. Jean Pierre van Dongen  

6. Pierre van Oerle  

7. Corné Haanskorf  

8. Luud Damen  

9. Niels van Mook  

10. Roel Weijers  

11. Michal Bernaciak  

12. Jack van Dalen  

13. Martin van Kempen  

14. Erik Kuijpers  

15. Jaap Weijers  

16. Dirk Koning – DNF

Pierre van Oerle wint sprint op Brieltjenspolder

Uitslag 2e rit Zomercompetitie, 3 april 2022

1. Pierre van Oerle 

2. Drik Koning 

3. Daan van Baar 

4. Eddy van Kuijk 

5. Michal Bernaciak 

6. Niels van Mook 

7. Davy Broos 

8. Richard de Been 

9. Corné Haanskorf

10. Jaap Weijers

11. Erik Kuijpers

12. Jack van Dale

13. Luud Damen

14. Martin van Kempen

15. Albert van Beuningen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Michal Bernaciak wint proloog van de Zomercompetitie

Uitslag 1e rit Zomercompetitie, 27 maart 2022

1. Michal Bernaciak 3:18,330

2. Dirk Koning 3:24,950

3. Niels van Mook 3:25,990

4. Michel den Rooijen 3:27,490

5. Richard de Been 3:30,710

6. Camiel vd Hout 3:32,640

7. Jack v Dalen 3:33,120

8. Luud Damen 3:33,700

9. Marco Knulst 3:33,920

10. Rene Vrins 3:34,060

11. Martin van Kempen 3:34,420

12. Bas vd Bos 3:44,670

13. Theo Walters 3:44,990

14. Richard van Dinteren 3:45,390

15. Remco Verwijmeren 3:45,550

16. Albert van Beuningen 3:46,140

17. Maikel Segers 3:55,140

18. Jerom Walters 3:57,490

19. Pieter den Dungen 4:08,740

Met TALENT4YOU bemiddelen we mensen naar een baan in diverse functies op gebied van HR

Met TALENT4YOU bemiddelen we mensen naar een baan in diverse functies op gebied van HR.docx Marketing, Sales, Customer Service, Magazijn, etc. met als doel: de juiste persoon op de juiste plaats binnen de juiste organisatie is.
Heb jij als ondernemer moeite met het vervullen van vacatures of het aantrekken van passend personeel? Dan gaan we graag met je in gesprek. Ben jij op zoek naar een nieuwe uitdaging en wil je graag dat wij voor jou een nieuwe werkgever vinden die bij jou past? Dan komen we graag met je in contact!    

Uitslag Trainingsrit 13-03-2022

Trainingsrit 3 WC de pedaalridders  VELO bepaalt de koers

Met een bont gezelschap van een 40 tal renners, werd om klokslag 10:00  het start signaal gegeven.

Door de stevige zuid oosten wind, was het zeer zwaar om alleen om in een klein gezelschap weg te rijden. Diversen pogingen stranden dan ook na een of 2 rondes.

In de finish straat werd regelmatig de 50 kilometer aangetikt, en was het peloton een groot lang lint.

Dus alles leek erop dat het een massasprint zou worden, vooral ook omdat de mannen van Velo Amice ook deze 3e trainingsrit winnend wilde afsluiten.

Op 3e ronde voor het einde sloop Rene Vrins weg en even leek het erop dat hij met de overwinning er van door zou gaan, echter de hoge snelheid in het peloton zorgde ervoor dat hij werd teruggepakt.

In de laatste ronde plaatste Wouter Kruisificx nog een demarrage, die ver reikte maar net voor de streep werd hij nog door 3 man gepasseerd.

Valentijn Overtoom werd perfect gebracht door Leon,  en mocht voor de 2e keer het zege gebaar maken.

Renners bedankt voor de sportieve deelname, vrijwilligers bedankt voor auto vrij houden van he t parcours en de jury voor het in goede banen leiden van de wedstrijd.

  1. Valentijn Overtoom
  2. Marcel de Lyon
  3. Patrick Kroonen
  4. Wouter Kruisificx
  5. Teun de Ridder
  6. Michel den Rooijen
  7. Cristian Dirven
  8. Frank Lange
  9. Rocky van Zundert
  10. Leon van Halderen
  11. Rene Smits
  12. Daan v Baar
  13. Bart Schriek
  14. Jack v Dalen
  15. Dirk konings
  16. Jeffrey v d Hoven
  17. Eddy v Kuyk
  18. Camiel v d Hout
  19. Luud Damen
  20. Niels v Mook
  21. Jerom Walters
  22. Pierre v Oerle
  23. Michael Gommeren
  24. Davy Broos
  25. Martin v Kempen
  26. Bram de Kort
  27. Rene Vrins
  28. Tom Hardam
  29. Giedo Jonkers
  30. Albert v Beuningen
  31. Michael Bernaciak
  32. Erik Kuijpers
  33. Jaap Weijers
  34. Marco Knulst
  35. Wim Hofstede

Uitslag trainingsrit 06-03-2022

1  Leon van Halderen                Oosterhout

2  Valentijn Overtoom              Oosterhout

3 Wouter Kruisificx                    Teteringen

4 Erik Kruithof                            Terheijden

5 Frank Langen                           Teteringen

6 Erik Kuypers                             Made

7 Michael Bernaciak                  Geertruidenberg

8 Rocky van Zundert                  Teteringen

9 Niels van Mook                        Made

10 Michel den Rooyen               Made

11 Jack van Dalen                       Made

12 Marino van de Berg              Terheijden

13 Camiel van den Hout            Breda

14 Davey Broos                           Made

15 Sacha de Waal                       Breda

16 Pierre van Oerle                    Den Hout

17 Dirk Konings                           Lage Zwaluwe

18 Jaap Weyers                           Wagenberg

19 Luud Damen                           Tilburg

20 Albert van Beuningen Geertruidenberg

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑