Uitslag veldrit wedstrijd 29 december

De foto’s van de wedstrijd:

https://photos.app.goo.gl/EWXnMK6csnqVoZYz7

1.  Jamie Lucas…………..Moerdijk

2.  Danny Langenberg………Tilburg
3.  Dave van Dun………….Rijen
4.  J.W. Groeneveld……….
5.  Hans Meeuwissen, ……..Made
6.  Marcel Lievens………..Terheijden
7.  Jean Pierre van Dongen…Made
8.  Francois Nooten……….Oosterhout
9.  Bjorn Kamman………….Breda
10. Ralf Verheul………….Breda
11. Tjaco Lucas…………..Moerdijk
12. Eric van Dongen……….Made
13. Lisa Worner………….
14. Albert van Beuningen…..Geertruidenberg
15. Jos Bogers……………Made
16. Rene van Oorschot……..Made
17. Wilbert van Oorschot…..Made
18. Mark van Lin………….Made
19. Pavel Spuijbroek………Etten Leur
20. Mark van den Hout……..Wagenberg
21. Peter Spuijbroek………Etten Leur
22. Wesley van Dongen……..Made

Uitslag cross 22 december

1.  Jamy Lucas……………Moerdijk

2.  Jasper van Gils……….Breda
3.  Jelle van Nimwegen…….Made
4.  Jean Pierre van Dongen…Made
5.  Marcel Lievens………..Terheijden
6.  Bjorg Kamman………….Breda
7.  Jens van Dongen……….Made
8.  Wilbert van Oorschot…..Made
9.  Tjaco Lucas…………..Moerdijk
10. Albert van Beuningen…..Geertruidenberg
11. Mark Louwers………….Made
12. Corne Haanskorf……….Made
13. Thijs Haanskorf……….Made
14. Wesley van Dongen……..Made

Derde veldrit Pedaalridders

8-12-2019 Derde Veldrit

1.  Jasper van Gils……….Breda
2.  Hans Meeuwissen, ……..Made
3.  Jelle van Nimwegen…….Made
4.  Jens van Dongen……….Made
5.  Jean Pierre van Dongen…Made
6.  Bjorg Kamman………….Breda
7.  Ralf Verheul………….Breda
8.  Pavel Spuijbroek………Etten Leur
9.  Albert van Beuningen…..Geertruidenberg
10. Wilbert van Oorschot…..Made
11. Rene van Oorschot……..Made
12. Peter Spuijbroek………Etten Leur
13. Mark Louwers………….Made
14. Gerrit van Dongen……..Made
15. Wesley van Dongen……..Made

Uitslag tweede veldrit Pedaalridders

1-12-2019 tweede Veldrit

1.  Jasper van Gils……….Breda
2.  Hans Meeuwissen, ……..Made
3.  Bjorg Kaman…………..Breda
4.  Jens van Dongen……….Made
5.  Francois Nooten……….Oosterhout
6.  Jean Pierre van Dongen…Made
7.  Ralf Verheul………….Breda
8.  Pavel Spuijbroek………Etten Leur
9.  Albert van Beuningen…..Geertruidenberg
10. Anton van Oorschot…….Made
11. Wilbert van Oorschot…..Made
12. Rene van Oorschot……..Made
13. Richard de Been……….Made
14. Mark Louwers………….Made
15. Peter Spuijbroek………Etten Leur
16. Corne Haanskorf……….Made
17. Eric van Dongen……….Made
18. Jaap Weijers………….Wagenberg
19. Mark van Lin………….Made

Maak een gratis website of blog op WordPress.com.

Omhoog ↑