John van den Korput wint sprint op Brieltjenspolder

1. John van den Korput 

2. Michel den Rooijen 

3. Daan van Baar 

4. Rob Rowaan 

5. Jean Pierre van Dongen 

6. Erik Kuijpers 

7. Eddy van Kuijk 

8. Niels van Mook 

9. Michal Bernaciak

10. Albert van Beuningen

11. Davy Broos

12. Richard de Been

13. Luud Damen

14. Jaap Weijers

15. Menno Grootjans

16. Martin van Kempen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Teun de Ridder wint zijn tweede wedstrijd op rij

Uitslag 5e rit Zomercompetitie, 24 april 2022

1. Teun de Ridder  

2. Pierre van Oerle  

3. Michel den Rooijen  

4. Michal Bernaciak  

5. Jean Pierre van Dongen  

6. René Vrins  

7. Eddy van Kuijk  

8. Jack van Dalen  

9. Luud Damen  

10. Daan van Baar  

11. Albert van Beuningen  

12. Dirk Koning  

13. Davy Broos  

14. Jaap Weijers  

15. Rob Rowaan  

16. Richard Luijten  

17. Martin van Kempen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Teun de Ridder wint meteen zijn eerste wedstrijd bij de Pedaalridders solo op Weststad

Uitslag 4e rit Zomercompetitie, 18 april 2022

1. Teun de Ridder  

2. John van den Korput  

3. Larendo van Gennip  

4. Remco Verwijmeren  

5. René Vrins  

6. Daan van Baar  

7. Michel den Rooijen  

8. Pierre van Oerle  

9. Erik Kuijpers  

10. Davy Broos  

11. Rob Rowaan  

12. Niels van Mook  

13. Martin van Kempen  

14. Luud Damen  

15. Richard de Been  

16. Roel Weijers  

17. Camiel van den Hout  

18. Corné Haanskorf  

19. Jaap Weijers  

20. Michal Bernaciak  

21. Jack van Dalen  

22. Albert van Beuningen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Daan van Baar wint op De Warande

Uitslag 3e rit Zomercompetitie, 10 april 2022

1. Daan van Baar

2. Marc van den Hout  

3. René Vrins  

4. Michel den Rooijen  

5. Jean Pierre van Dongen  

6. Pierre van Oerle  

7. Corné Haanskorf  

8. Luud Damen  

9. Niels van Mook  

10. Roel Weijers  

11. Michal Bernaciak  

12. Jack van Dalen  

13. Martin van Kempen  

14. Erik Kuijpers  

15. Jaap Weijers  

16. Dirk Koning – DNF

Pierre van Oerle wint sprint op Brieltjenspolder

Uitslag 2e rit Zomercompetitie, 3 april 2022

1. Pierre van Oerle 

2. Drik Koning 

3. Daan van Baar 

4. Eddy van Kuijk 

5. Michal Bernaciak 

6. Niels van Mook 

7. Davy Broos 

8. Richard de Been 

9. Corné Haanskorf

10. Jaap Weijers

11. Erik Kuijpers

12. Jack van Dale

13. Luud Damen

14. Martin van Kempen

15. Albert van Beuningen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Uitslag wedstrijd De Warande 19 september

  1. Jack van Dalen
  2. Corné Thijssen
  3. Jean Pierre van Dongen
  4. Jeffrey Verschuren
  5. Daan van Baar
  6. Quirien de Wit
  7. Eddy van Kuijk
  8. Rob Rowaan
  9. Luud Damen
  10. John van de Korput
  11. Dirk de Koning
  12. Piet van Dongen jr
  13. René Vrins
  14. Pierre van Oerle
  15. Nico Verschuren
  16. Erik Kuijpers
  17. Davy Broos
  18. Niels van Mook
  19. Albert van Beuningen
  20. Michal Bernaciak
  21. Jaap Weijers

Uitslag koppeltijdrit

  1. Daan van Baar en Michal Bernaciak – 17.05,4
  2. Marc van Lin en Albert van Beuningen – 17.13,5
  3. Jack van Dalen en Drik de Koning – 17.16,1
  4. Davy Broos en Wesley van Dongen – 17.38,9
  5. Erik Kuijpers en David Kraft – 17.49,5
  6. Marco Knulst en Michel van Bijnen – 18.10,5
  7. Niels van Mook – 18.35,7
  8. Piet van Dongen sr en Piet van Dongen jr – 18.37,8

Uitslag wedstrijd Brieltjenspolder 4 juli

  1. Marc van Lin
  2. René Vrins
  3. Eddy van Kuijk
  4. Daan van Baar
  5. Camiel van den Hout
  6. David Kraft
  7. Dirk Koning
  8. Michel van Bijnen
  9. Piet van Dongen jr
  10. Erik Kuijpers
  11. Luud Damen
  12. Davy Broos
  13. Albert van Beuningen
  14. Niels van Mook
  15. Michal Bernaciak
  16. Martin van Kempen
  17. Jaap Wejiers
  18. René van Oorschot

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑