Teun de Ridder wint ook de laatste wedstrijd van de competitie

Uitslag 14e rit Zomercompetitie, 25 september 2022

1. Teun de Ridder  

2. Nico Verschuren  

3. Dirk Koning  

4. Jelle van Nimwegen  

5. Jack van Dalen  

6. Michel den Rooijen  

7. John van den Korput  

8. René Vrins  

9. Marc van Lin  

10. Michal Bernaciak  

11. Martin van Kempen  

12. Camiel van den Hout  

13. Luud Damen  

14. Erik Kuijpers  

15. Jaap Weijers  

16. Niels van Mook  

17. Albert van Beuningen  

18. Davy Broos

Voor de eindstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Daan van Baar wint tijdrit van PDR

Uitslag 13e rit Zomercompetitie – tijdrit van 12km, 18 september 2022

1. Daan van Baar…………17:35:67

2. Teun de Ridder………..17:38:72

3. Dirk Koning…………..18:09:66

4. Michal Bernaciak………18:16:80

5. Erik Kuijpers…………18:45:49

6. Jack van Dalen………..19:11:07

7. Albert van Beuningen…..19:46:76

8. Martin van Kempen……..19:47:80

9. Maikel Segers…………21:30:16

Voor de tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

John van den Korput is de nieuwe clubkampioen

  1. John van den Korput
  2. Larendo van Gennip
  3. Teun de Ridder
  4. Jean Pierre van Dongen
  5. Dirk Koning
  6. Daan van Baar
  7. René Vrins
  8. Jack van Dalen
  9. Pierre van Oerle
  10. Erik Kuijpers
  11. Camiel van den Hout
  12. Michal Bernaciak
  13. Michel den Rooijen
  14. Albert van Beuningen
  15. Jaap Weijers
  16. Rob Rowaan
  17. Eddy van Kuijk
  18. Luud Damen

Teun de Ridder is weer de snelste Pedaalridder

Uitslag 12e rit Zomercompetitie, 10 juli 2022

  1. Teun de Ridder
  2. Jean Pierre van Dongen
  3. Daan van Baar
  4. Dirk Koning
  5. Michel den Rooijen
  6. Jorgen de Wijs
  7. Erik Kuijpers
  8. Davy Broos
  9. Albert van Beuningen
  10. Jaap Weijers
  11. Luud Damen
  12. Eddy van Kuijk
  13. Michal Bernaciak
  14. Martin van Kempen
  15. Roel Weijers

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Jörgen de Wijs en Jack van Dalen winnen de koppelkoers van de Pedaalridders

Uitslag van de koppelkoers (12km), 5 juli 2022:

  1. Jörgen de Wijs en Jack van Dalen – 16:33,46
  2. Dirk Koning en Nico Verschuren – 17:16,04
  3. Daan van Baar en Albert van Beuningen – 17:38,41
  4. Jean Pierre van Dongen en Davy Broos – 17:46,27
  5. Erik Kuijpers en Luud Damen – 17:49,74
  6. Ron Ijdo en Jan Verschuren – 17:52,52
  7. Pierre van Oerle en Anton van Oorschot – 18:06,55
  8. Teun de Ridder en Quirien de Wit – 18:06,89
  9. Mark van Lin en René van Oorschot – 18:07,05
  10. René Vrins en Michel van Bijnen – 18:07,21
  11. Michal Bernaciak en Theo Walters – 18:08,84
  12. Martin van Kempen en Camiel van den Hout – 18:24,64
  13. Eddy van Kuijk en Maikel Segers – 18:51,42
  14. Michel den Rooijen en Richard van Dinteren – 18:53,28

Teun, Teun, Teun*

Uitslag 10e rit Zomercompetitie, 3 juli 2022

Korte tijdrit van 400m:

1. Teun de Ridder 36:08 

2. Daan van Baar 36:54 

3. Michel den Rooijen 37:07 

4. Dirk Koning 37:10 

5. Luud Damen 37:58 

6. Michal Bernaciak 39:06 

7. Jörgen de Wijs 40:77 

8. Martin van Kempen 41:38 

9. Camiel van den Hout 42:50

10. Albert van Beuningen 43:08

11. Erik Kuijpers 44:06

12. Niels van Mook 61:31

Rit in lijn:

1. Teun de Ridder 

2. Daan van Baar 

3. Dirk Koning 

4. Jörgen de Wijs 

5. Michal Bernaciak 

6. Michel den Rooijen 

7. Erik Kuijpers 

8. Camiel van den Hout 

9. Albert van Beuningen

10. Niels van Mook

11. Martin van Kempen

12. Luud Damen

* Teun de Ridder wint de korte tijdrit en de rit in lijn en is daarme de winnaar van de dag. Alweer.

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Daan van Baar wint op Brieltjenspolder na sprint van de kopgroep van drie

Uitslag 9e rit Zomercompetitie, 12 juni 2022

1. Daan van Baar 

2. Dirk Koning 

3. Michal Bernaciak 

4. René Vrins 

5. Luud Damen 

6. Michel den Rooijen 

7. Jean Pierre van Dongen 

8. Camiel van den Hout 

9. Niels van Mook

10. Davy Broos

11. Martin van Kempen

12. Corné Haanskorf

13. Rob Rowaan

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Teun de Ridder wint ook in Breda.

Uitslag 8e rit Zomercompetitie, 29 mei 2022

1. Teun de Ridder 

2. Jean Pierre van Dongen 

3. Jelle van Nimwegen 

4. Erik Kuijpers 

5. Michal Bernaciak 

6. Jaap Weijers 

7. Davy Broos 

8. Martin van Kempen 

9. Albert van Beuningen

10. Remco Verweijmeren

11. Niels van Mook

Teun de Ridder wint ook de puntenkoers!

Uitslag 7e rit Zomercompetitie, 22 mei 2022

1. Teun de Ridder        14 

2. Michal Bernaciak      7 

3. Larendo van Gennip    4 

4. Dirk Koning           4 

5. Pierre van Oerle      3 

6. Davy Broos            3 

7. Niels van Mook        3 

8. Eddy van Kuijk        2 

9. Michel den Rooijen    2

10. René Vrins            0

11. Albert van Beuningen  0

12. Jaap Weijers          0

13. Menno Grootjans       DNF

John van den Korput wint sprint op Brieltjenspolder

1. John van den Korput 

2. Michel den Rooijen 

3. Daan van Baar 

4. Rob Rowaan 

5. Jean Pierre van Dongen 

6. Erik Kuijpers 

7. Eddy van Kuijk 

8. Niels van Mook 

9. Michal Bernaciak

10. Albert van Beuningen

11. Davy Broos

12. Richard de Been

13. Luud Damen

14. Jaap Weijers

15. Menno Grootjans

16. Martin van Kempen

Voor volledige uitslag en tussenstand van de klassementen, kijk onder Uitslagen.

Blog op WordPress.com.

Omhoog ↑